S.L. CONSTRUCT​

0901 710 528

sloboda@slconstruct.sk

S.L. CONSTRUCT

Montovaný dom

Montovaný dom

Montovaný dom, Jedná sa o systém rýchleho stavania rodinných domov alebo budov, je to suchý proces pri ktorom sa používajú profily z vysoko pevnej ocele.Nepriaznivé klimatické podmienky neovplyvňujú proces výstavby, nakoľko profilom nevadí vlhkosť ani plieseň a zachováva si všetky svoje pôvodné materiálové vlastnosti. Žiaden z iných stavebných materiálov neponúkajú nízky pomer váhy k objemu nosnosti.   

Výhody montovaných domov

Rýchlosť stavby: montované domy sa dajú postaviť v rýchlom čase, svoje bývanie sa dá získať rýchlejšie ako pri dome s klasikých materiálov 

Kvalitné a Ekologické materiály: používame materiály, ktoré majú nízky dopad na životné prostredie a hlavne z obnoviteľných zdrojov. Všetky materiály sú certifikované 

Energetická úspornosť: Montované domy sú navrhnuté tak aby redukovali spotrebu energie a znížili mesačné náklady 

Prispôsobivosť a flexibilita: Potrebujete riešenie na mieru? Montované domy to ponúkajú,vedia prispôsobiť veľkosť a dizajn na mieru.

Dlhodobá stabilita a bezpečnosť: Montované domy napriek rýchlosti výstavby zaručujú kvalitu a dlhodobú stabilitu a bezpečnosť. 

20201202_115041

Aká je rýchlosť postavenia montované domu?

Rýchlosť procesu postavenia konštrukcie na štandardný rozmer rodinného domu cca180m2 je 2 týždne. Jednou z výhod je eliminácia všetkých mokrých procesov, kde sa rôzne časti doma vyrobia vopred a konštrukcia sa skladá priamo na stavbe, každý konštrukčný prvok sa spája skrutkami s vrtákom s plochou hlavou.

Je potrebné zdôrazniť že montovaný dom výžaduje profesionálnu montáž a skúsenosť stavebného tímu, ktorý vie správne zložiť kvalitnú a bezpečnú konštrukciu. 

Máte ďalšie otázky?

S.L. CONSTRUCT​

S.L. CONSTRUCT s.r.o.
IČO :48060518
841 06 Bratislavská 49 
Bratislava- Zahorska Bystrica 

Kontakt

Tel : 0901 710 528

S.L. CONSTRUCT, © 2023

Terms of use

Privacy Policy