S.L. CONSTRUCT​

0901 710 528

sloboda@slconstruct.sk

S.L. CONSTRUCT

Veľkoformátová betónová dlažba

Veľkoformátová betónová dlažba

Veľkoformátová betónová dlažba je typ dlažby, ktorá sa vyznačuje veľkými rozmermi. Tieto dlažby majú väčšiu šírkudĺžku ako štandardné dlaždice, môže sa jednať o veľkosť niekoľkých metrov štvrocových.

Prednosti veľkoformátových betónových dlažieb sú vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom, schopnosť odolať intenzívnemu prevádzkovému zaťaženiu a dlhá životnosť. Okrem toho tieto dlažby ponúkajú širokú paletu dizajnov a farieb, čím umožňujú individuálnu prispôsobivosť podľa vašich preferencií.

 

Veľkoformátové betónové dlažby sa využívajú v rôznych priestoroch, vrátane verejných a komerčných miest, ako aj súkromných exteriérov. Ich využitie sa často nachádza v parkoviskách, chodníkoch, námestiach a terasách.

 

Pri hľadaní veľkoformátových betónových dlažieb je dôležité zvážiť ich kvalitu, odolnosť a povrchové úpravy. Je vhodné vyhľadávať spoľahlivých výrobcov a dodávateľov, ktorí môžu ponúknuť produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

IMG_5684
IMG_5586

Z veľkoformátových betónových dlažieb vieme vyhotoviť:

  • parkovisko
  • chodníky okolo rodinných domov a objektov
  • schodiská z veľkoformátovej betónovej dlažby
  • terasy z betónových dlažieb
  • dlažby na mieru ako podesty alebo terasy
  • dlažba okolo bazéna

 

Pri realizácii veľkoformátových betónových dlažieb používame mechanizáciu a vakuové prísavky. Tieto nástroje hrajú dôležitú rolu v manipulácii s ťažkými betónovými doskami a zabezpečujú bezpečné a efektívne osadenie.

 

Ak sa rozhodnete použiť veľkoformátovú dlažbu a potrebujete rozmerať objem potrebného materiálu, rozpočítať schody  alebo určiť presné rozmery dlažieb na Vašu terasu alebo parkovisko či bazén, oslovte Našu spoločnosť aby ste boli krok bližšie ku samotnej realizácií.

Schodiská z veľkoformátovej betónovej dlažby

Schodiská veľkoformátovej betónovej dlažby sú vynikajúcim spôsobom, ako vytvoriť robustné a trvanlivé schody s moderným a estetickým dizajnom. Veľkoformátová betónová dlažba umožňuje vytváranie jednotných a kusových schodov, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a pevnosť.

Použitie veľkoformátových betónových dlažieb na schodiskách prináša niekoľko výhod:

  1. Jednoduchá údržba: Betónová dlažba je veľmi odolná a ľahko sa udržiava. Jednoduché čistenie a pravidelná údržba vám pomôžu zachovať ich výzor a kvalitu na dlhú dobu.
  2. Odolnosť voči opotrebovaniu: Veľkoformátová betónová dlažba je robustná a odolná voči opotrebovaniu a premávke. Je schopná vydržať ťažkú záťaž a dlhodobé používanie bez výrazného poškodenia.
  3. Estetické možnosti: Veľkoformátová betónová dlažba umožňuje širokú škálu dizajnových možností. Môžete si vybrať rôzne tvary, textúry, farby a vzory, čo umožňuje prispôsobiť schodiská vášmu osobitému štýlu a estetickým preferenciám.

Ak sa rozhodnete použiť veľkoformátovú dlažbu a potrebujete rozmerať objem potrebného materiálu, rozpočítať schody,  alebo určiť presné rozmery dlažieb na Vašu terasu alebo parkovisko či bazén, oslovte Našu spoločnosť aby ste boli krok bližšie ku samotnej realizácií.

IMG_5568

S.L. CONSTRUCT​

S.L. CONSTRUCT s.r.o.
IČO :48060518
841 06 Bratislavská 49 
Bratislava- Zahorska Bystrica 

Kontakt

Tel : 0901 710 528

S.L. CONSTRUCT, © 2023

Terms of use

Privacy Policy