S.L. CONSTRUCT​

0901 710 528

sloboda@slconstruct.sk

S.L. CONSTRUCT

Ploty a múry

  • Múry zo železobetónu (monolitické pohľadové múry) 
  • Oporné múry z DT tvárnic
  • Kamenné múry 
  • Múry z pohľadových tvárnic 
  • Ploty z plotových panelov
  • Pletivové  ploty alebo ploty s pletivových panelov 
  • Okrasné Ploty a múry
  • Gabiónové Ploty

Ploty a múry

Jeden z najdôležitejších prvkov stavieb sú múry a Ploty, nakoľko každá stavba má iný tvar a výškové rozdelenie, je potrebné uvážiť, aký typ plota alebo múru budeme potrebovať. 

V prvom bode by sme mali popremýšľať nad funkčnosťou a až potom by sme mali rozmýšľať nad vizuálnou stránkou. Pokiaľ je stavba osadená vo svahu, v tomto prípade je ideálne použitie oporných múrov, ktoré sa môžu deliť na rôzne druhy, napr. železobetónový oporný múr alebo múr z debniacich betónových tvárnic a v niektorých prípadoch sa dá použiť múr vyhotovený z gabiónu.  

 

Ploty a múry z pohľadových tvárnic vieme využiť na vymedzenie vlastníckych práv pozemkov alebo domov so záhradami, zabraňuje vstupu neželaných osôb a ohraničuje pozemky. Kvalitný plot alebo múr môže vytvárať zvukovú bariéru na miestach, kde sa vyskytuje zvýšená hlučnosť okolia. 

 

Naša firma sa špecializuje na realizáciu rôznych typov plotov a oporných múrov. Vieme poradiť a aj navrhnúť profesionálne riešenia. Pre náš stavebný tím je najdôležitejším prvkom prepojenosť funkčnosti a požiadavky klienta.

Ponuka

Ploty a múry

IMG_1296

Debniaca tvárnica, známa aj ako prefabrikovaná betónová tvárnica, je stavebný prvok vyrobený z betónu. Je navrhnutá tak, aby bola ľahká, pevná a jednoducho manipulovateľná. Debniace tvárnice majú typicky hladkú povrchovú vrstvu a majú dutiny vo vnútri, ktoré znížia ich váhu a uľahčia ich spracovanie.
Viac

20200916_143305

Pletivové ploty sú vynikajúcou voľbou na ochranu a súkromie vášho majetku. Sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, ktorý odoláva poveternostným vplyvom a zaručuje dlhú životnosť plotu.
Viac

Gabionový  plot poskytuje vysokú mieru dizajnérskej úrovne a taktiež súkromia. Jedná sa o materiál, ktorý sa vie skombinovať s rôznymi prvkami architektúry. Hodí sa ako vonkajší plot do rodinných domov, objektov a taktiež dizajnových záhrad. Veľkou výhodou je dlhá životnosť a vysoká pevnosť. Farebnosť plota vieme vytvárať štrkovou výplňou.
Viac

IMG_6370

Náša firna S.L.CONSTRUCT s.r.o. spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a výrobcami betónových tvárnic medzi ktorých patria firmy ako sú Premac, ABW, Leier, Semmerlock,Citystonedesing. Výhodou týchto typov tvárnic je že rozmanitosť povrchov nie je potrebné upravovať a vo finále vieme  dosiahnuť rôzne štýly  dizajnov, ktoré sa vedia krásne dostať do konceptu predstáv každého človekav
Viac

Pri tomto type múru je potrebná kvalitná príprava a kvalitné vybratie vhodných debniacich prvkov. Nakoľko sa jedná o konštrukčný prvok, ktorý má najväčšiu históriu a  má najrozšírenejšie využitie rôznych typov a tvarov je nutná spolupráca s architektom a dodávateľom prác. Dôležitým prvkom tejto konštrukcie je výstuž a projekt statiky.
Viac

S.L. CONSTRUCT​

S.L. CONSTRUCT s.r.o.
IČO :48060518
841 06 Bratislavská 49 
Bratislava- Zahorska Bystrica 

Kontakt

Tel : 0901 710 528

S.L. CONSTRUCT, © 2023

Terms of use

Privacy Policy