S.L. CONSTRUCT​

0901 710 528

sloboda@slconstruct.sk

S.L. CONSTRUCT

Rodinné domy 

Zháňate firmu na stavbu rodinného domu a nechcete zháňať na každú časť projektu iného dodávateľa, tak zverte Váš nový
domov Našej firme, ktorá zabezpečí rôzne typy výstavieb, ako sú: 
•   rodinné domy na klúč
•   holodomy 
•   hrubá stavba 
•   základové dosky na kľuč 
•   montované domy
•   rekonštrukcia rodinných domov 
•   murované domy

Ponuka

Rodinné domy

20210329_124037

Je konštrukcia, ktorá má obvodové múry a strechu, vo vnútri sa nachádzajú vnútorné priečky a strop. Osadené sú okná, vstupné dvere a je dokončená strecha so strešnou krytinou. Ideálnym časom na postavenie hrubej stavby je obdobie aby stavba bola ukončená strechou do počasia s vonkajšou teplotou v noci menej ako 5 stupňov.
Viac

20180503_122508

Jedna z hlavných výhod tohto typu domu je ich odolnosť a stabilita. Murované domy sú schopné odolávať poveternostným vplyvom ako napríklad silný vietor, zrážky alebo teplotné extrémy. Taktiež majú dlhú životnosť a sú odolné voči poškodeniam a opotrebovaniu.
Viac

Businesswoman sitting in a loft at concrete wall having a break

Domy z liatého betónu sú moderné a trvanlivé stavby, ktoré majú veľa výhod. Nová technólogia v stavebníctve využíva špeciálnu zmes betónu a prísad ktoré sa spájajú a vytvárajú odolnú konštrukciu.

IMG_4153 2

Holodom je ďalším stupňom výstavby od hrubej stavby, nie je ešte pripravený sa nasťahovanie. V tomto prípade chce staviteľ mať dom bez starostí ale interiér si chce zariadiť sám, obsahom tohto druhu stavby sú hotové inžinierske siete. Čo znamená že na hranici pozemku je plynomer a elektromer, vodomerná šachta a kanalizačná prípojka s kontrolnou šachtou. V dome sú naťahané všetky vnútorné rozvody pripravené na napojenie. Viac

Jedná sa o systém rýchleho stavania rodinných domov alebo budov, je to suchý proces pri ktorom sa používajú profily z vysoko pevnej ocele. Nepriaznivé klimatické podmienky neovplyvňujú proces výstavby, nakoľko profilom nevadí vlhkosť ani plieseň a zachováva si všetky svoje pôvodné materiálové vlastnosti. Žiaden z iných stavebných materiálov neponúkajú nízky pomer váhy k objemu nosnosti.
Viac

Prečo si vybrať firmu S.L.CONSTRUCT s.r.o.  na stavbu rodinného domu?

V prvom rade pracujeme s reálnymi trhovými cenami prác a materiálov. Pri samotnej stavbe rodinného domu dodávame overené a kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Pokiaľ staviteľ nemá skúsenosti, alebo málo času sa zaoberať celým procesom realizácie, naša firma dokáže výstavbu zrealizovať dostatočne rýchlo, odborne a so zárukou. Postup prác sa realizuje podľa vopred dohodnutého harmonogramu prác, vedenie stavebného denníka pomáha zaznamenávať všetky postupy a zmeny. Každá stavba je kontrolovaná stavby vedúcim, ktorý dozerá na kvalitu a dodržiavanie príslušných noriem. Po odovzdaní stavby investor obdrží všetky odborné skúšky a certifikácie materiálu potrebné ku kolaudácií.

Materiál a náročnosť projektu nie je pre Nás prekážka, máme skúsenosti s rôznymi typmi materiálov ako sú pre: 
•   Tehlové rodinné domy ( Porotherm,Heluz,Leier) 
•   Dom Pórobetónových tvárnic (Ytong, Silka , Porfix) 
•   Montovaný dom (Lindab Construline) 
•   Dom s monolotického betónu

IMG_9612
dav

Stavba rodinného domu je výzva, ale s dobrým tímom a s dostatočným plánovaním môže byť tento proces hladkým. Základom každého domu je dobrý zákład. Pokiaľ nemáte svojho architekta, môžete spolupracovať s jedným z naších, na vytvorení svojho unikatného domova. 

Kontaktujte Nás

Máte ďalšie otázky alebo chcete začať s tvorbou vášho vysnívaného domu?Kontaktujte firmu S.L.CONSTRUCT s.r.o., ktorá si zakladá na spoľahlivosti,kvalite a efektivite celého procesu spolupráce.

S.L. CONSTRUCT​

S.L. CONSTRUCT s.r.o.
IČO :48060518
841 06 Bratislavská 49 
Bratislava- Zahorska Bystrica 

Kontakt

Tel : 0901 710 528

S.L. CONSTRUCT, © 2023

Terms of use

Privacy Policy