S.L. CONSTRUCT​

0901 710 528

sloboda@slconstruct.sk

S.L. CONSTRUCT

Vodoinštalácia

Vodoinštalácia

Vodoinštalácia je súhrn technických prác a zariadení, ktoré zabezpečujú príjem, rozvod a odvod vody v budovách. Je to dôležitá súčasť sanitárnej techniky, ktorá zabezpečuje, že voda je správne doručená do jednotlivých miestností a používaná na rôzne účely, ako napríklad umývanie, kúpanie, varenie a splachovanie.

Ak máte úniky vody, nízky tlak vody, problémy so zásobovaním teplou vodou, nefunkčné ventily alebo iné potenciálne problémy s Vašou vodoinštaláciou, sme tu, aby sme Vám pomohli ich vyriešiť. Bežné opravy môžu zahŕňať výmenu či opravu potrubia, ventily, sprchové hlavice či batérie. Pri rekonštrukcii vodoinštalácie môžeme modernizovať či rozšíriť celý systém, aby splnil Vaše aktuálne potreby.

 

IMG_6572
IMG_6494

Navyše, ak plánujete rekonštrukciu Vašej vodoinštalácie, sme tu, aby sme Vám poskytli kompletné služby. Sme schopní navrhnúť a vykonať rekonštrukciu, ktorá bude spĺňať vaše individuálne požiadavky. Navrhujeme, že urobíme analýzu Vašich potrieb, vymyslíme optimálne riešenia a zabezpečíme profesionálnu montáž a inštaláciu.

S.L. CONSTRUCT​

S.L. CONSTRUCT s.r.o.
IČO :48060518
841 06 Bratislavská 49 
Bratislava- Zahorska Bystrica 

Kontakt

Tel : 0901 710 528

S.L. CONSTRUCT, © 2023

Terms of use

Privacy Policy