S.L. CONSTRUCT​

0901 710 528

sloboda@slconstruct.sk

S.L. CONSTRUCT

Múry z pohľadových tvárnic 

Múry z pohľadových tvárnic 

Náša firna S.L.CONSTRUCT s.r.o. spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a výrobcami betónových tvárnic medzi ktorých patria firmy ako sú Premac, ABW, Leier, Semmerlock,Citystonedesing. Výhodou týchto typov tvárnic je že rozmanitosť povrchov nie je potrebné upravovať a vo finále vieme  dosiahnuť rôzne štýly  dizajnov, ktoré sa vedia krásne dostať do konceptu predstáv každého človeka. V kombinácii s rôznymi výplňami sa vie vytvoriť pekný dizajnový prvok na ktorý môže byť každý človek pyšný a bude hlavnou vstupnou pýchou každého domova. Výber typu materiálu by mal tiež závisieť od riešenia domu, aby s múrom pôsobil esteticky.
Umiestnenie takéhoto typu pohľadového múru sa hodí na prednú alebo bočnú časť pozemku kde jeho estetická vlastnosť vynikne.

IMG_6370
cof

Vlastnosti pohľadových tvárnic

Estetický vzhľad: Pohľadové tvárnice ponúkajú širokú škálu farebných odtieňov a textúr, vďaka čomu je možné vytvoriť esteticky príťažlivé a moderné múry.


Trvanlivosť a odolnosť: Pohľadové tvárnice sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré im zaručujú vysokú trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom a iným vonkajším faktorom. To znamená, že múry z pohľadových tvárnic sú dlhodobo odolné a vyžadujú minimálnu údržbu.


Ekologické riešenie: Pohľadové tvárnice sa čoraz viac uprednostňujú pre svoju ekologickú povahu. Sú vyrobené z prírodných materiálov a často sa vyrábajú zo recyklovaných surovín. To znamená, že múry z pohľadových tvárnic prispievajú k udržateľnému rozvoju a ochrane životného prostredia.


Rýchla realizácia: stavebný proces je efektívny nakoľko každá tvárnica má svoj rozmer a nie je potreba žiadna povrchová úprava.

Tieto vlastnosti robia múry z pohľadových tvárnic atraktívnou voľbou pre rôzne stavby. A to nielen z estetického hľadiska, ale aj hľadiska praktického a trvanlivého stavebného riešenia.

S.L. CONSTRUCT​

S.L. CONSTRUCT s.r.o.
IČO :48060518
841 06 Bratislavská 49 
Bratislava- Zahorska Bystrica 

Kontakt

Tel : 0901 710 528

S.L. CONSTRUCT, © 2023

Terms of use

Privacy Policy